Akademia Theatres of Vampires

Strona Sojuszu - aVPRs


#1 2007-08-01 18:06:28

witalij

Administrator

status 3623985
8082632
Skąd: getto
Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 680
Punktów :   

Rozwój

Mam do wszystkich takie pytanie: jak się rozwijacie, jak Wam idzie, da się żyć czy np. częste ataki kogoś doprowadzają Was do sporych nerwów. Po liczbie pkt. wiem komu idzie lepiej a komu gorzej i dlatego też chciałbym żebyście podzielili się swoimi informacjami i dokonaniami:)

Może ja zacznę: na razie postanowiłem rozwijać EKO, a z tym związana też rozbudowa fabryki nanitów, następnie zamierzam nieco pobadać-m.in. MSBN na 2 lvl:)

Teraz pora na Was, proszę się chwalić jak macie czym:P


Skinny nigga fuck the muscle, I don't hustle.

Offline

 

#2 2007-08-01 23:04:27

Chavo

Karlik malutki

11237109
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rozwój

Fabrykę nanitów już mam, dalej będę rozwijał kopalnie i też trochę pobadam
Z atakami narazie sobie radzę drogą dyplomacji


Człowiek nie jest stworzony do pracy bo gdyby był, to praca by go nie męczyła.

Offline

 

#3 2007-08-03 23:42:44

IGE Gajowy

Karlik malutki

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rozwój

No ja też narazie inwestuje w kopalnie, troche też wpakowałem w księżyc który mam od niedawna:)
Co do ataków to nauczyłem się jednego aby nie kusic potencjalnych napastników pozostawianiem dużych ilości surówki na planecie... Z badaniami troche przystopowałem puki nie podciągne wyżej kopalni.

Offline

 

#4 2007-08-05 11:02:00

LORD KLIMA

Karlik malutki

Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rozwój

No ja mam nanity na 2 lvl i mi to wystarczy więc obecnie inwestuję większość we flotkę i trochę w obrone.Flote zawsze wysyłam na fs,szczególnie w nocy.Ja musze jeszcze rozwinąć świeżo zakolonizowaną planęte bo na matce już nie dam rady.Aha i jeszcze jedno jak już pisze :taki gracz(Gigant)od czasu do czasu mi niszczy obrone.Co mam robić?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonindigo.pun.pl www.25bkpow.pun.pl www.miniland.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.chinaphones.pun.pl